понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 14
home Познати

Тревога: Фотографија на Анџелина Џоли го шокира светот, што се случува со актерката?

Тревога: Фотографија на Анџелина Џоли го шокира светот, што се случува со актерката?

Иако драмата околу нејзината разделба со Бред Пит, одамна помина, Џоли продолжува да ја губи тежината. За време на посетата во Колумбија актерката успеа да го сокрие преслабото тело под широк долг фустан, но лицето и рацете и изгледаа најблаго речено застрашувачки.

Новите фотографии предизвикаа уште еден бран гласини дека Анџелина има сериозни здравствени проблеми. Пред извесно време во некои медиуми дури и излезе информација дека лекари и соопштиле на актерката многу тешка дијагноза, а таа во страв дека нема да живее долго веќе го подготвила тестаментот.

Коронавирус