сабота, 23. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Третата сестра на Богдана е вистинска мистерија: Никој не знае ништо за неа, а ова е вистината зошто не се форсира во јавноста (ФОТО)

Третата сестра на Богдана е вистинска мистерија: Никој не знае ништо за неа, а ова е вистината зошто не се форсира во јавноста (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана има две постари сестри, Наташа и Бојана Родиќ.

И додека Бојана е во центарот на вниманието поради врската со синот на пејачката Гоца Божиновска, за најстарата нивна сестра Наташа јавноста речиси не знае ништо.

 

View this post on Instagram

 

If you ask me what is perfection? I’ll tell you this! ? #memories #justsmile

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Имено таа е најстарата од трите сестри во семејството Родиќ и е многу врзана за Бојана и Богдана.

 

View this post on Instagram

 

@dinoconcept hair✅ @ivanapekicmakeup ✅

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Сака да патува на далечни дестинации, како и да оди на шопинг, а доказ се многуте фотографии на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Неа на Инстаграм ја следат повеќе од 18 илјади луѓе, а љубовниот живот засега вешто го крие од јавноста.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

? @bojanpetrovic.couture

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Таа на свадбата на нејзината сестра во ноември се појави со мистериозно момче, но од тогаш ништо не се знае за неа.

 

View this post on Instagram

 

Ponosne TETKE ??????

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Најнови вести

Локални избори 2021