вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ТРЕТА СРЕЌА: По два пропаднати брака, славната актерка повторно ќе се мажи (ФОТО)

ТРЕТА СРЕЌА: По два пропаднати брака, славната актерка повторно ќе се мажи (ФОТО)

Холивудската актерка Скарлет Јохансон (34) се сврши со момчето Колин Џост (36) од ТВ-шоуто „Сабота навечер во живо“ (СНЛ).

Портпаролот на Јохансон, Марсел Паризо, за АП потврди дека двојката се свршила после двегодишна врска, но дека сѐ уште нема датум за свадбата.

Парот е во врска од јули 2017 година.

Ова ќе биде прв брак за Колин, а трет за Скарлет.

Ѕвездата на „Одмаздници: Завршница“ претходно беше во брак со Ромеин Дауриак со кого ја има ќерката Роуз (4).

Убавицата беше во брак и со Рајан Рејнолдс.

Коронавирус