вторник, 6. јуни 2023. Вести денес: 152
home Познати

Тренерот им забранил на фудбалерите да ја следат неговата ќерка на Инстаграм, таа е малолетна и многу провокативна (ФОТО)

-Таа нема ниту 20 години, туку само 17. Значи се уште не е ни полнолетна. Било кој што ќе остави некој непримерен коментар на нејзините слики, ќе има голем проблем со мене, изјавил тренерот Хемес.
Тренерот им забранил на фудбалерите да ја следат неговата ќерка на Инстаграм, таа е малолетна и многу провокативна (ФОТО)

Тој е тренер на фудбалски клуб и имал необично барање до неговите играчи. Всушност тоа повеќе личело на забрана.

Поранешниот шпански репрезентативец кој сега е тренер на мексиканскиот клуб Круз Азул, Пако Хемес, им забранил на своите фудбалери да ја следат неговата ќерка на Инстаграм.

-Таа нема ниту 20 години, туку само 17. Значи се уште не е ни полнолетна. Било кој што ќе остави некој непримерен коментар на нејзините слики, ќе има голем проблем со мене, изјавил тренерот Хемес.

Инаку, неговата ќерка Надја е доста популарна на Инстаграм каде има околу 130.000 следбеници, меѓу кои биле и сите играчи на Круз Азул.

 

Таа знае да ги израдува своите следбеници со провокативни фотографии.

A post shared by NADIA JEMEZ™ (@nadiajemez) on