петок, 29. јули 2022. Вести денес: 124
home Познати

Требаше целото семејство да живее тука: Беквалац вложи 200 илјади евра во овој дом кој сега ќе остане празен (ФОТО)

Требаше целото семејство да живее тука: Беквалац вложи 200 илјади евра во овој дом кој сега ќе остане празен (ФОТО)

Српската ѕвезда Наташа Беквалац во моментов поминува низ најтешкиот период во својот живот.

Откако пред две недели пејачката брутално беше претепана од својот сопруг, а месец дена претходно се породи во моментов на пејачката и се срушија сите планови.

Имено целото семејство требало да се пресели во новиот дом во кој пејачката вложила 200 илјади евра, а во моментов изградбата на куќата е во прекин, а пејачката стравува дека нема да може да ја заврши истата поради долговите на нејзиниот сопруг.

Home sweet home❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

По овие гласини се огласи и лицето за односи со јавноста на пејачката.

-Наташа во моментов е во многу лоша ситуација. Таа поминува низ многу тежок период во животот. Освен што беше физички нападната, таа е и во големи финансиски долгови. Таа доби и вознемирувачки повици од луѓе што и пренесоа дека нејзиниот поранешен сопруг ја исценирал кражбата на алатот и вредните работи од нивниот иден дом поради што истиот е во застој. Наташа не работи од октомври и таа е во голема економска криза, велат од агенцијата одговорна за односи со јавност на пејачката.

Коронавирус