понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 8
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Треба да и се одземе возачката: Луна Џогани прво возеше во спротивна насока, а со тоа што го направи потоа си ја заслужи казната! (ВИДЕО)

Треба да и се одземе возачката: Луна Џогани прво возеше во спротивна насока, а со тоа што го направи потоа си ја заслужи казната! (ВИДЕО)

Победничката на „Задруга“ Луна Џогани овие денови освен што мака мачи со законите во Србија, мака мачи и со папараците кои го снимија и овој нејзин срамен прекршок.

Имено младата пејачка Луна Џогани прво возеше во спротивна насока, а потоа пајак и ја зема колата поради непрописно паркирање на зелена површина.

За жал за сето ова немаше да дознае целата јавност доколку екипата на српската емисија „Папарацо Лов“ не ја улови пејачката и нејзиното движење низ Белград.

Инаку ова не е прв пат Луна да не знае да се снајде со нејзиниот автомобил кој го доби како подарок по победата во реалното шоу.

Претходно таа имаше проблеми со бришачите, па возеше со кренати, а сето тоа исто така го сними екипата на оваа емисија.

Парламентарни избори 2020