вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 169
home Познати

„Трансформација од милион долари“- ќерката на Дино Дворник прерасна во вистинска убавица, па ја крена маицата нагоре (ФОТО)

„Трансформација од милион долари“- ќерката на Дино Дворник прерасна во вистинска убавица, па ја крена маицата нагоре (ФОТО)

Ќерката на познатиот хрватски пејач Дино Дворник кој почина пред повеќе од 10 години, ги изненади следбениците на својот Инстаграм профил.

Имено Елла Дворник сподели фотографија после јадење, а истата ја именуваше со легендарната изјава од пензионерот кој овие денови стана вистински хит „(НЕ)јади пи*ка ти матер“, се пошегува на своја сметка Дворник.

По, ова следуваа и многу коментари каде таа доби честитки за повторната бременост, но таа веднаш им одговори на фановите:

-Вака се фотографирав и три години пред бременоста, и две години пред бременоста и година дена пред бременоста и по бременоста, напиша таа.

 

View this post on Instagram

 

Prascic Babe. Sto vi citate ovih dana? Imate preporuke neke? ?

A post shared by Ella Dvornik (@elladvornik) on

Коронавирус