понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 146
home Познати

Трагедија во семејството на Николина Пишек: Познатата водителка завиена во црно – тој и бил најголема поддршка!

Трагедија во семејството на Николина Пишек: Познатата водителка завиена во црно – тој и бил најголема поддршка!
Foto: Zoran Loncarevic

Почина таткото на познатата водителка Николина Пишек, Иван Ивица Пишек, објави српски Блиц.

Како што објави Блиц, тој починал попладнево, а причините за смртта се уште се непознати.

Имено, Николина била многу блиска со својот татко, а тој и беше нејзина најголема поддршка.

Локални избори 2021