сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 46
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Трагедија во семејството на Емина Јаховиќ, еве што напиша таа на Инстаграм! (ФОТО)

Трагедија во семејството на Емина Јаховиќ, еве што напиша таа на Инстаграм! (ФОТО)

Бабата на Емина Јаховиќ почина, а таа на своите фанови им ја сподели болката, со емотивна порака.

Пејачката не ја крие тагата поради загубата на близок член од семејството. Таа на Инстаграм сподели фотографија од својата баба, па со емотивни зборови се прости од неа.

-“Сега имам ангел чувар во рајот, мојата драга баба. Ќе ни недостасуваш. Почивај во мир”, напиша Емина на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Now I have guardian angel in heaven, my dear grandma🙏🏻💫#wewillmissyou #restinpeace #allahrahmeteylesin

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Парламентарни избори 2020