петок, 10. јули 2020. Вести денес: 7
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Трагедија: Почина познатата актерка, имаше само 37 години

Трагедија: Почина познатата актерка, имаше само 37 години

Актерката и модел Стефани Серк ненадејно почина на 37-годишна возраст и го остави семејството во тага, а светот во шок.

-Ова е најтажниот период во нашите животи и не знаеме колку време ќе ни треба да ја победиме болката. Се надеваме дека нашата убава Стефани, мојот ангел, ќе почива мирно, напиша нејзиниот сопруг, мексиканскиот актер Демијан.

Инаку, таа починала мирно дома.

Парот ја започна својата врска во 2010-та, а немаат заеднички деца.

Парламентарни избори 2020