вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 83
home Познати

Тошиќ не ужива само со ќерките: На одморот каде е без Карлеуша не е сам, пејачката кога ќе види кој му прави друштво ќе полуди (ФОТО)

Тошиќ не ужива само со ќерките: На одморот каде е без Карлеуша не е сам, пејачката кога ќе види кој му прави друштво ќе полуди (ФОТО)

Фудбалерот Душко Тошиќ ги однесе ќерките Атина и Ника на луксузен одмор во Турција, поточно во Бодрум каде престојуваат во најлуксузниот хотел.

Откако тој за ќерките искешира 17 илјади евра за 10 ноќи, сега покажа кое друго луксузно задоволство им го пружи на двете негови миленички.

Имено тој изнајмил јахта на која се возеле низ морето заедно со ќерките, но подоцна Душко вечераше со ќерките во еден луксузен ресторан, но друштво им правеше и фудбалерот Александра Митровиќ со негова сопруга.

Српските медиуми пишуваат дека најевтината хотелска соба за 10 дена тука чини 10 илјади евра, а според видеата кои ги објавила неговата ќерка тие биле сместени во најлуксузниот кралски апартман за кој Тошиќ не ги жали парите.

Инаку фановите коментираат дека Карлеуша ќе полудела бидејќи не е и таа на луксузната јахта, но и на целиот одмор заедно со семејството што е повеќе од јасен доказ дека меѓу нив нешто не е во ред.

Најнови вести

Коронавирус