недела, 20. ноември 2022. Вести денес: 8
home Познати

Тошиќ и репрезентацијата загубија од Бразил, но тој денеска е најсреќен- Карлеуша ја сподели убавата вест со фановите (ФОТО)

Тошиќ и репрезентацијата загубија од Бразил, но тој денеска е најсреќен- Карлеуша ја сподели убавата вест со фановите (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ денеска слават 10 години од брак, а за нивната венчавка во 2008 година се пишуваше со денови.

Карлеуша со години по бракот ја шокираше јавноста, како со своите провокативни изданија, така и со своето мислење и однесување без влакна на јазикот.

А овој пат повторно во нејзин стил ја насмеа целата јавност честитај му го бракот на својот сопруг.

-Каква жена имам, поубаво да ја немам, му порача Карлеуша на Тошиќ.

Коронавирус