четврток, 26. јануари 2023. Вести денес: 184
home Познати

ТОПЛОТО ВРЕМЕ ЈА НАТЕРА ДА ЈА ФРЛИ ОБЛЕКАТА: Хајди Клум сосема г*ла (ФОТО+18)

ТОПЛОТО ВРЕМЕ ЈА НАТЕРА ДА ЈА ФРЛИ ОБЛЕКАТА: Хајди Клум сосема г*ла (ФОТО+18)

Некогашната супермоделка Хајди Клум редовно ги користи социјалните мрежи, па така често знае своите обожаватели и следбеници да ги почасти со некоја провокативна фотографија.

Иако се наоѓа на прагот од шестата деценија од животот, таа изгледа совршено и е вистински идол на многу млади девојки.

Имено, таа објави фотографија на социјалнат мрежа на Инстаграм и покажа како изгледа едно жешко попладне во нејзиниот дом.

-Денеска е жешко, напиша таа покрај фотографијата која ја направил нејзиниот сопрг.

Како што може да се види од самата фотографија, таа се сунчала во својот семеен двор без ништо да носи на себе, односно интимнитеделови ги прекрила со крпа, притоа покажувајќи уште еднаш дека изгледа фантастично.

Во продолжение повеќе жешки фотографии од една од најпознатите манекенки во светот:

Најнови вести