петок, 3. декември 2021. Вести денес: 21
home Познати

Топлес пози и прегратка со младо момче: Згодната Хајди Клум знае да ужива на одмор, фановите полудеа по овие фотографии

Топлес пози и прегратка со младо момче: Згодната Хајди Клум знае да ужива на одмор, фановите полудеа по овие фотографии

Хајди Клум не престанува да ужива во нејзината љубов со младиот Том Каулиц. Скоро тие заминаа на одмор, а на својот профил на Инстаграм, Хајди објави жешка слика од нивните искуства.

Фотографијата од двајцата прегрнати крај морето на зајдисонце беше меѓу омилените на нејзините обожаватели.

Фановите на Хајди исто така беа воодушевени од фотографиите на кои супермоделот е топлес.

 

View this post on Instagram

 

??❤️???? ? @heidiklumintimates #heidiklumintimates #heidiklumswim #ad

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Многумина забележаа дека за својата возраст, Клум изгледа повеќе од одлично, па затоа не е изненадувачки што човекот до неа е многу помлад.

 

View this post on Instagram

 

❤️? Thank you Henry for the picture ?

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Всушност, Германката често се појавува без облека. Хајди никогаш не криела дека голотијата не ја плаши и повеќе пати споделувала дека израснала меѓу нудисти и не гледа ништо лошо во голото човечко тело.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Коронавирус