петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 4
home Познати

Топлес новогодишна честитка од поранешната сопруга на Борис Бекер- откако се разведе мажите ги лови речиси гола (ФОТО)

Топлес новогодишна честитка од поранешната сопруга на Борис Бекер- откако се разведе мажите ги лови речиси гола (ФОТО)

Се чини дека поранешната сопруга на Борис Бекер, Лили потполно се ослободи по разводот.

Судејќи по нејзините последни фотографии на Инстаграм, таа на големо го преболела разводот и трна во „лов“ на нов дечко, а посилниот пол се обидува да го освои со провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Kiss my ?… yeah Friday feelings #fridayquotes #fridaymood ?

A post shared by Lillybeckerofficial (@lillybeckerofficial) on

Лили се почесто започна да објавува разголени слики на „Инстаграм“, а нејзината новогодишна честитка беше навистина посебна.

Објави фотографии од спа центар, а градите ги прекри само со нејзините раце. Во опис ја испрати 2018 година со порака дека научила важна лекција и порача дека се радува во 2019 година, погледнете:

Коронавирус