вторник, 4. август 2020. Вести денес: 190
home Познати

Топлес-фотографиите на пензионираната манекенка го „запалија“ Инстаграм (ФОТО)

Топлес-фотографиите на пензионираната манекенка го „запалија“ Инстаграм (ФОТО)

Пензионираниот ангел на „Викторија сикрет“, бразилската убавица Алесандра Амбросио (39) на Инстаграм објави сет од фотографии кои ја „запалија“ популарната социјална мрежа. Зошто, се прашувате? Погледнете сами…

Ќе се согласите дека, иако е во „пензија“ и на прагот на петтата деценија од животот, Алесандра изгледа прекрасно! Секоја чест!

Коронавирус