петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 155
home Познати

Топалко ги испратил сопругата и ќерката кај ист хирург пластичар! Исплива фотографија од Весна пред и потоа: Таа едвај личи на себе (ФОТО)

Топалко ги испратил сопругата и ќерката кај ист хирург пластичар! Исплива фотографија од Весна пред и потоа: Таа едвај личи на себе (ФОТО)

Милан Топаловиќ Топалко не штеди пари кога е во прашање неговата ќерка Хелена, а сега се појави фотографија од неговата сопруга која покажува дека Топалко инвестира во својата сопруга, која го смени нејзиниот личен опис откако нејзиниот сопруг стана славен.

Пејачот Милан Топаловиќ Топалко е во центарот на вниманието на јавноста најмногу поради неговата ќерка Хелена Топаловиќ која привлекува големо медиумско внимание и често ги полни насловните страници, а сега внимание привлече и сопругата на пејачот Весна.

Имено, Топалко вложил големи суми пари во изгледот на својата ќерка, па таа важи за една од најпосакуваните на јавната сцена, а многумина се разочараа по објавата дека и таа стапнала на луд камен.

Сопругата на Топаловиќ ретко се појавува во јавноста, а многумина ја паметат од периодот кога му даваше поддршка на сопругот на музички натпревар. Сега се појави фотографија од Весна и тогаш и сега, а од коментарите е јасно дека јавноста е шокирана од оваа трансформација, а многумина коментираат дека таа и Хелена сега изгледаат неверојатно, а најверојатно операциите ги правел ист пластичен хирург.