петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Тони Зен за првпат го покажа своето синче со уникатно име (ФОТО)

Тони Зен за првпат го покажа своето синче со уникатно име (ФОТО)

Зимски распус / Јануари 2020, напиша Тони Зен како коментар под фотографијата со неговиот наследник, малиот Јасен.

Новата улога на раперот како татко, и тоа како му прилега.

Тони на својот профил на Инстаграм за првпат објави фотографии од Јасен, а од приложеното се гледа дека раперот одлично се снаоѓа како родител.

Најнови вести

Коронавирус