сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Тони Зен се ожени и има син (ФОТО)

Тони Зен се ожени и има син (ФОТО)

Хип-хоп артистот Тони Зен неодамна се ожени и стана татко. Убавите новости ги потврди и музичарот.

-Имаме син, има четири недели. Навистина не сакам да се експонирам на овој начин, за приватниот живот никогаш многу не сум зборувал, изјави Тони за Женски магазин.

Сопругата на Тони се вика Валентина Јованова и е од Гевгелија.

Коронавирус