недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Тони Цетински ќе стане дедо! Пејачот ги откри деталите за приновата

Тони Цетински ќе стане дедо! Пејачот ги откри деталите за приновата

Пејачот Тони Цетински наскоро ќе стане дедо за прв пат.

Имено, неговиот син Кристијан и неговата избраничка Нина чекаат бебе, а тој не ја крие среќата поради тоа.

– Сега официјално се знае дека ќе бидам дедо. Кога бев на возраст од мојот син, станав татко малку подоцна. Но, во вистинско време. Сакав да искусам дека можам да бидам дедо и дека можам да трчам по внуците. Отсекогаш сакав да бидам млад дедо, затоа мојата цел ќе биде постигната во август – открива Тони.

Најнови вести

Коронавирус