понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 121
home Познати

Толку е згодна што никој не верува дека има 40 години: Никол е дефиниција за сексапил (ФОТО)

Толку е згодна што никој не верува дека има 40 години: Никол е дефиниција за сексапил (ФОТО)

Пејачката Никол Шерзингер има 40 години, а тело на кое би и позавиделе и двојно помлади девојки.

Никол вежба секој ден и така ја одржува својата совршена линија.

Додека била член на бендот „Pussycat dolls” беше синоним за сексапил, но и денеска можеме да речеме дека ја носи оваа ласкава титула.

 

View this post on Instagram

 

Straight from workout to the studio ? Getting it in on a Saturday ??

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Нејзиниот налог на Инстаграм е преполн со фотографии и видеа од теретаните на кои покажува дека витката и совршената градба не и паднала од небо туку секојдневна посветеност на вежбањето.

 

View this post on Instagram

 

Happy Sunday angels! Staying motivated and thankful on this beautiful morning ??

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Коронавирус