сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Тој има 52 години, а на изгледот му завидуваат многу помлади мажи: Славниот водител покажа зошто уште го нарекуваат ЗАВОДНИК

Тој има 52 години, а на изгледот му завидуваат многу помлади мажи: Славниот водител покажа зошто уште го нарекуваат ЗАВОДНИК

Познатиот водител и моден дизајнер, Бошко Јаковлевиќ изгледа одлично за своите години.

Без разлика во возраста, тој уште важи за голем заводник, но не ја открива својата тајна за добриот изглед.

Тој наполни 52 години пред еден месец, а крајот на јули го искористи за одмор во Грција.

Токму таму го покажа извајаното тело, па додека позира негов заштитен знак е и широката насмевка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by bosko jakovljevic (@brobos1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by bosko jakovljevic (@brobos1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by bosko jakovljevic (@brobos1)

Коронавирус