среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Тој и беше поранешно момче, па пропадна во земја – откако Рада раскина со Харис му се врати нему, ќе подзинете кога ќе дознаете каде ја обновиле врската

Тој и беше поранешно момче, па пропадна во земја – откако Рада раскина со Харис му се врати нему, ќе подзинете кога ќе дознаете каде ја обновиле врската

Веќе некое време се шпекулира дека српската пејачка Радмила Манојловиќ и пејачот Милан Станковиќ се повторно заедно, меѓутоа како што пишуваат српските медиуми, сега стигна и потврда за тоа.

Два месеци откако ја раскина шестогодишната врска со Харис, Радмила повторно се вратила кај Милан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RADA MANOJLOVIC (@radamanojlovic)

„Иако пред 10 години раскина со Милан, Радмила со него беше блиска цело време. Се почестите расправии и несогласувања со Харис ја доведоа до тоа да се запраша дали е тој вистинскиот човек за тоа. Радмила се почесто започна да се слуша со Милан. Заедно почнаа да одат по манастири и Радмисла сфатила дека покрај Милан е многу поспокојна и среќна, бидејќи имаат ист поглед на иднината – рекол извор за српски „Стар“ и додал: „Сфати дека треба да го остави Харис, кој стана многу себичен“.

„Харис никогаш не го прифати и не го доживуваше како иден зет. Не му се допаѓаше тоа што одбиваше да дојде кај него во Чертеже и тоа што неговите родители постојано се мешале во нивната врска, како Радмила да не им беше доволно добра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MILAN STANKOVIC (@milanstankovic)

Милан и Рада се уште се гледаат во тајност, но и тоа наскоро ќе се промени. Како што тврди изворот, тие наскоро ќе започнат заеднички живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MILAN STANKOVIC (@milanstankovic)

Коронавирус