четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 152
home Познати

Тој гледа фудбал во обложувалница додека Богдана се мажи, а таа на Вељко му порача тешки зборови- ова се поранешните на Вељко и Богдана

Тој гледа фудбал во обложувалница додека Богдана се мажи, а таа на Вељко му порача тешки зборови- ова се поранешните на Вељко и Богдана

Денеска целиот регион зборува за свадбата на деценијата која во моментов се случува во еден луксузен хотел во Белград.

И покрај тоа што Богдана и Вељко зад себе имаат неколку врски јавноста речиси да е желна да дознае какво минато имаат двајцата.

За девојките на Вељко се пишувало на големо, но за поранешните момчиња на Богдана речиси да не се знае ништо.

Денеска на нивниот најсреќен ден поранешните на Богдана и Вељко медиумите никако да ги остават на мир.

Па така поранешната на Вељко Маша Терзиќ сподели дека ќе се земе и таа еден ден.

Таа додава и дека нејзините два браќа добиле покана за свадбата, додека таа не добила.

Сепак доказ дека можеби на некој начин ја преболил поранешното момче на Богдана, Урош е фактот што тој денеска со другарите гледал фудбал во локалната обложувалница.

Најнови вести

Коронавирус