четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 92
home Познати

Тој е новиот дечко на Северина: Помлад е од неа 10 години, а еве како изгледа (ФОТО)

Тој е новиот дечко на Северина: Помлад е од неа 10 години, а еве како изгледа (ФОТО)

Северина и Игор Којиќ се разделени подолго време. Последните месеци таа беше во Хрватска, а Игор е во Србија.

Според српските медиуми, Северина пронашла нова љубов.

Тврдат дека Севе е во врска со десет години помладиот сопственик на винарија, Томислав Воштиниќ.

 

Коронавирус