недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Тој е најсилен маж на светот, а неговата сопруга е џебна Венера: Кога ќе застанат еден до друг сите зјапаат во нив (ФОТО)

Тој е најсилен маж на светот, а неговата сопруга е џебна Венера: Кога ќе застанат еден до друг сите зјапаат во нив (ФОТО)

Хафтор Бјорнсон, кој го глуми „Планината“ во „Game of Thrones“, присуствуваше на премиерата на последната сезона од серијата во Њујорк.

30-годишниот актер, кој е познат и како „Најсилниот маж на светот“, се појави на свеченоста во придружба на сопругата Келси.

Драстичната разлика во нивниот изглед, како и секогаш, привлече големо внимание.

<img loading="lazy" class="alignnone size-full wp-image-183113" style="font-size: 16px;" src="https://kurir.mk/wp-content/uploads/2019/04/par1.jpg" alt="" width="565" height="833" srcset="https://kurir.mk/wp-content/uploads/2019/04/par1.jpg 565w, https://kurir.mk/wp-content/uploads/2019/04/par1-360x531.jpg 360w, https://kurir.mk/wp-content/uploads/2019/04/par1-475x700.jpg 475w" sizes="(max-width: 565px) 100vw, 565px" />

Коронавирус