среда, 31. мај 2023. Вести денес: 0
home Познати

Тој е најголемиот заводник на денешницава, но денес не се разделува од 15 години помладата убавица – јасно е и зошто

Тој е најголемиот заводник на денешницава, но денес не се разделува од 15 години помладата убавица – јасно е и зошто

Валентино Роси бил фотографиран како разменува нежности со младата девојка Франческа Софија Новело.

Популарниот италијански моторџија и првак во светот, Валентино Роси, отсекогаш ја имаше титулата на еден од најпосакуваните мажи во светот на спортот, кој не можел да биде со една жена, меѓутоа очигледно со текот на годините некои работи се смениле.

Така денес, 41-годишниот Валентино неодамна бил фотографиран како разменува страсти и нежности со 15 години помладата девојка Франческа Софија Новело, од која што ретко кога го тргнува својот поглед, а судејќи по фотографиите јасно е и зошто.

Парот бил уловен за време на пловењето во луксузната јахта, во друштво на нивните пријатели.

Парот е заедно од 2018-та година, а сè укажува на тоа дека ”дивиот” Валентино во Софија ја нашол својата сродна душа, затоа што од самиот почеток на врската тие се неразделни.

Најнови вести