недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 55
home Познати

Тој е еден од најголемите заводници во светот: Ќе се шокирате од тоа како изгледа денес Антонио Бандерас! (ФОТО)

Тој е еден од најголемите заводници во светот: Ќе се шокирате од тоа како изгледа денес Антонио Бандерас! (ФОТО)

Антонио Бандерас деновиве не личи на себе поради филмската улога на Пабло Пикасо.

57-годишниот актер се појави на премиерата на својот најнов филм „Genius Picasso“ со избричени веѓи и глава.

На свеченоста, холивудскиот заводник беше придружуван од 20 години помладата девојка Никол Кемпел и нејзината сестра близначка.

Тој со сигурност е еден од најголемите заводници на сите времиња.