среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 155
home Познати

Точно на полноќ: Елена Ристеска доби изненадување пред зграда (ВИДЕО)

Точно на полноќ: Елена Ристеска доби изненадување пред зграда (ВИДЕО)

Роденденот е ден кој го славиме еднаш во годината, па овој ден го поминуваме со саканите, пријателите, роднините.. А на овој ден добиваме разновидни подароци и изненадувања.

Денес, роденден слави македонскта пејачка Елена Ристеска. Другарките на пејачката од свеќи ги напишаа нејзините иницијали ЕР и запееја роденденска песна. Елена не очекуваше да добие ваков прекрасен подарок од своите драги личности, па очигледно многу се израдува.

Елена на Инстаграм сподели видео,  а на своите пријателки им порача дека ги обожава.

Вакви другарки на сите ви посакувам, ме прават посебно среќна… Ги сакам до Јупитер

vistina.mk