понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 80
home Познати

Тоа што го носеше Карлеуша на нозете предизвика бура на реакции кај мажите- а жените имаат храброст да го носат само во креветот

Тоа што го носеше Карлеуша на нозете предизвика бура на реакции кај мажите- а жените имаат храброст да го носат само во креветот

Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да биде во центарот на вниманието речиси на секое снимање на музичката емисија „Ѕвездите на гранд“.

Истото се случи и овој пат, а вниманието го привлече со својот изглед кој е пол погодок особено за мажите.

Имено пејачката се појави со небесно син фустан кој од едната страна и ја истакна целата нога носејќи мрежести хулахопки.

Овој детаљ буквално предизвика бура на реакции од мажите, а жените дефинитивно имаат храброст да ги носат само во креветот.

Овој тренд инаку на мрежести хулахопки претходно го практикуваа на своите настапи Јелена Розга, како и Наташа Беквалац.

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ.РС

Коронавирус