четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 89
Во живо

Прес-конференција на Мицкоски

home Познати

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само стомачните

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само стомачните

Пејачката Тијана Дапчевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија која речиси сите ја погледнаа два пати.

Македонската пејачка која живее во соседна Србија буквално се стопи во изминатиот период, а ја покажа и новата фризура на себе.

Имено таа ја покажа долгата коса врзана во реп, но наместо во оваа промена речиси сите гледаа во нејзиниот рамен стомак и стомачни.

Пејачката беше на диета преку која успеа да ги симне вишокот на килограмите, поради кои беше на мета од фановите со месеци наназад.

-Буквално како да носев уште една личност во мене, немав врат, а рацете ми беа како бутови. Тогаш решив да направам нешто околу тоа прашање, изјави неодамна пејачката за српските медиуми.

Инаку Тијана и претходно зборувала на таа тема, а особено открила дека во бременоста се здебелила дури 45 килограми и имала вкупно 115 килограми.

Коронавирус