понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 57
home Познати

Тие се најпознатите близначки во светот со џиновски силикони, а кога ќе видите како изгледаат во танга, нема да знаете каде да гледате (ФОТО)

Тие се најпознатите близначки во светот со џиновски силикони, а кога ќе видите како изгледаат во танга, нема да знаете каде да гледате (ФОТО)

Шенон и Шенејд Клермонт се најпопуларните американски близначки кои привлекоа големо медиумско внимание појавувајќи се во четвртата сезона на американското реално шоу „Клуб на лоши девојки“ во 2015 година, а од тогаш па до днес се препознатливи каде и да се појават.

Тие се занимаваат со моделинг појавувајќи се и на сите социјални мрежи, често се гости во телевизиски емисии и снимаат спотови и имаат своја линија на облека.

Тие се најпознати и по естетските операции правејќи ги во исто време двете, а нивните провокативни фотографии често на мажите им будат различни мисли.

Тие буквално како да се клонирани, а поради тоа што се облекуваат и исто многу тешко е да се направи разлика која е која, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус