среда, 8. декември 2021. Вести денес: 42
home Познати

Тие се копија еден на друг: Ова се браќата на Јелена Карлеуша која умешно ги крие од јавноста (ФОТО)

Тие се копија еден на друг: Ова се браќата на Јелена Карлеуша која умешно ги крие од јавноста (ФОТО)

Јелена Карлеуша отворено зборува за многу приватни работи, лични проблеми, па дури и интимни нешта кои не се за во јавност, но своите браќа Иван и Никола речиси никогаш и да не ги спомнала.

Всушност, се работи за нејзини полубраќа од вториот брак на нејзиниот татко Драган.

Јелена иако ретко зборува за нив, всушност е во добри односи и често поминуваат време заедно, а тие ѝ се и голема поддршка како во работата, но најмногу во приватниот живот.

Фотографијата на Инстаграм која е инаку од 2016 година и датира од времето на прославата на десетгодишшнината од бракот на Јелена и Душко Тошиќ, а ја објави брат ѝ Иван Карлеуша, а во описот напишал: „сестра и браќа“. На тоа, фолк дивата одговорила само со неколку срценца.

Најнови вести

Коронавирус