недела, 5. декември 2021. Вести денес: 47
home Познати

„Ти си крив“: За инат на поранешниот сопруг пејачката целосно се трансформираше- нејзините секси нозе ги препоти фановите (ФОТО)

„Ти си крив“: За инат на поранешниот сопруг пејачката целосно се трансформираше- нејзините секси нозе ги препоти фановите (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ (41) повторно ги запали социјалните мрежи во минијатурен црн фустан и црвени чизми на себе.

Пејачката како и во неколку наврати наназад се повеќе ја експонира својата идеална фигура која ја доби откако драстично ослабе и реши да се врати на старите навики и водење на здрав живот.

Ана дефинитивно не престанува да слабее и да докажува дека е вистинска секс бомба на естрадата, додека нејзините фанови секојдневно остануваат во неверување од нејзината драстична промена.

Инаку таа под фотографијата напиша „Ти си крив“, а некои фанови алудираа дека таа ослабела токму поради инат на поранешниот сопруг Раста, додека пејачката објави дека наскоро со ова име излегува нејзината нова песна.

 

View this post on Instagram

 

„Ti si kriv . .“ ?#newsong . #newalbum #soon #klinika #ananikolic

A post shared by ??? ??????? (@ananikolicofficial) on

Коронавирус