сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 25
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

„Ти не изгледаш вака“: Фановите жестоко ја нападнаа Дара Бубамара поради премногу фотошоп (фото)

„Ти не изгледаш вака“: Фановите жестоко ја нападнаа Дара Бубамара поради премногу фотошоп (фото)

Пејачката Дара Бубамара направи хаос со својата нова фотографија.

Имено, таа се фотографирала на тренинг, но многумина ја забележале нејзината драстична разлика во изгледот.

Следбениците тврдат дека Дара го замаглила лицето и ги зголемила градите. „Ти не изгледаш вака“, „Каква Дара, ти си пластика“, „Претера со зголемување на градите“, беа некои од коментарите За фотографијата.

Погледнете ја спорната објава, а потоа проценете сами.

View this post on Instagram

🚴💪

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Најнови вести

Парламентарни избори 2020