петок, 4. декември 2020. Вести денес: 166
home Познати

„The Pussycat Dolls“ ги оставија фановите без здив: Посекси спот со поубави девојки немате видено (ВИДЕО)

„The Pussycat Dolls“ ги оставија фановите без здив: Посекси спот со поубави девојки немате видено (ВИДЕО)

„The Pussycat Dolls“ се вратија на музичката сцена и тоа пожешки од било кога.

Објавија спот за песната „React“ и покажаа со што располагаат.

Залудно е да го опишуваме видеото бидејќи тоа е нешто кое мора сами да го погледнете.

Момци и девојки, уживајте!

Коронавирус