петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

ТЕТОВАЖА НА ПРЕПОНИТЕ: Били Ајлиш до сега вешто ја криеше, но конечно ја покажа (ФОТО)

ТЕТОВАЖА НА ПРЕПОНИТЕ: Били Ајлиш до сега вешто ја криеше, но конечно ја покажа (ФОТО)

Славната пејачка Били Ајлиш за првпат ја покажа својата огромна тетоважа за која тврдеше дека никогаш нема да ја покаже во јавност.

Позирајќи за британското издание на Вог, на 19-годишната пејачка преку проѕирниот дел од корсетот и се гледаше фамозната тетоважа.

Таа сè уште не ја откри симболиката на тетоважата, но некои нејзини обожаватели на социјалните мрежи шпекулираат дека станува збор за голем змеј.

Били ја криеше тетоважата од јавноста повеќе од четири месеци, а откако ја направи, рече дека никогаш нема да им ја покаже на фановите.

Но, конечно- еве ја тетоважата.

Коронавирус