недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 90
home Познати

„Тешко него“: Светот навива за смирување на Бред и Џенифер, а еве како би реагирала Џоли

„Тешко него“: Светот навива за смирување на Бред и Џенифер, а еве како би реагирала Џоли

Изворите велат дека Анџелина држи сè во свои раце… Светот и понатаму не престанува да зборува за поранешниот пар Бред и Џенифер кои неодамна го украдоа целото внимание на црвениот тепих на доделувањет она САГ наградите.

Освен што медиумите се распишуваа за нивниот дом, во центарот на внимание се најде и поранешната сопруга на Бред, Анџелина Џoли за која тврдат дека е истрајна во намерата повторно да го уништи односот на Бред и Џенифер.

Неодамна извор за американскиот магазин „Life & Style“ раскажал како Анџелина одлучила и во приватниот живот да биде Вештерката од Грдан од истоимениот филм.

Нејзиниот прв чекор во постигнување на целта е да “удри“ по паричникот на Бред.

-Таа држи сè под контрола кога станува збор за нивниот развод и нема да бидете изненадени доколку бара неколку милиони повеќе од него. Не е добро за Бред доколку Анџелина му е лута,  раскажал извор.

Коронавирус