вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Познати

Тешко дека веднаш би ги препознале, а неверојатно личат – вака сестрите Величковиќ изгледале во младоста (ФОТО)

Тешко дека веднаш би ги препознале, а неверојатно личат – вака сестрите Величковиќ изгледале во младоста (ФОТО)

Цеца и Лидија си се најголеми поддршки една на друга, а така било и од најраната младост, пишуваат српските медиуми.

За нивната блискост сведочи и досега невидената фотографија од младоста која започна да се шири низ социјалните мрежи.

Иако пејачката често споделува фотографии од младоста, оваа фотографија е вистинска реткост, бидејќи позира со својата сестра Лидија.

Таа инаку и е најголема поддршка на Цеца, а денес иако е атрактивна русокоса, во младоста речиси е непрепознатлива, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @cecaxbaby

Коронавирус