сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

„Тешки зборови“ меѓу Карлеуша и Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Ти по стари денови си почнала да се дрогираш?!“ (ВИДЕО)

„Тешки зборови“ меѓу Карлеуша и Вики Миљковиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Ти по стари денови си почнала да се дрогираш?!“ (ВИДЕО)

Само што се појави најавата за новото издание на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, јасно бешедека ситуацијата во односите меѓу членовите на жирито е баеги драматична и оваа недела.

Ова издание беше обележано со искри меѓу нив, зачинети и со комични моменти. Во еден момент дојде до  вербален дуел помеѓу Јелена Карлеуша и Вики Миљковиќ поради една од од кандидатките.

„Според што таа е најдобра?“ – праша Карлеуша.

„Според интерпретацијата“ – одговори Вики.

„Ти по стари денови си почнала да се дрогираш!? Да не си пиела нешто вечерва?“ – ја праша Јелена.

„Јас?  Никогаш во животот“ – и одговори Вики.

Како и обично, Марија Шерифовиќ им одржа лекција на сите во жирито во следниот момент.

„Само зборувате, која од вас пееше вака на осумнаесет години во вашиот живот?“ – застана таа во одбрана на еден од кандидатите.Во еден момент Карлеуша и сврте грб на Марија, а Шерифовиќ гледаше право во голиот задник на Јелена.

„Мојот живот? Погледни го, ова е мојот живот“ – и  порача таа, покажувајќи ја голата задница, на што сите во студиото се изнасмејаа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Коронавирус