четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Тешки закани: „Цецо, внимавај на синот, следниот пат нема да се спаси“

Тешки закани: „Цецо, внимавај на синот, следниот пат нема да се спаси“

На Цеца Ражњатовиќ и нејзиниот син Вељко им пристигнаа сериозни закани.

Предраг Ранковиќ од Крушевац, братучед на некогашниот фудбалер Драгиша Биниќ, ја навреди познатата пејачка и упати заканувачки зборови.

Тој порача дека „нема да може да го сочува синот кога следниот пат ќе отиде на Копаоник“.

Најнови вести

Коронавирус