среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 95
home Познати

ТЕШКИ ДЕНОВИ ВО ДОМОТ НА ДАРА БУБАМАРА: Нејзиниот син не може никој да го смири, пејачката во солзи по неговата загуба (ФОТО)

ТЕШКИ ДЕНОВИ ВО ДОМОТ НА ДАРА БУБАМАРА: Нејзиниот син не може никој да го смири, пејачката во солзи по неговата загуба (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара со фановите сподели фотографија по која речиси никој не сакаше да и биде во кожа во овие моменти.

Имено денеска починал дедото на нејзиниот син Коста, кој го сакала како татко.

„Почивај во мир чичко Младен мој“, напиша пејачката.

Најнови вести

Коронавирус