петок, 5. август 2022. Вести денес: 165
home Познати

Теодора Џехверовиќ му го скрши телефонот на момче од публиката, го прекина настапот и веднаш му се обрати, настана вистински ШОК (ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ му го скрши телефонот на момче од публиката, го прекина настапот и веднаш му се обрати, настана вистински ШОК (ВИДЕО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ ги изненади сите кога на еден нејзин фан му вети дека ќе му купи нов телефон, бидејќи случајно му го скршила.

Имено, на социјалните мрежи е објавена снимка на еден нејзин настап на кој се слуша како Теодора му се обраќа на момче и го моли да му се јави на Инстаграм.

Џехва во текот на својот настап случајно му го скршила телефонот на едно момче од публиката. Како дошло до овој немил настан се уште не е познато, но она што пејачката го направи по оваа случка предизвика воодушевување.

Погледнето го видеото:

@narodnizagondzija #fyp ♬ original sound – NarodniZagondžija

Коронавирус