понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Теодора Џаферовиќ заврши во болница – И испукале силиконите (ФОТО)

Теодора Џаферовиќ заврши во болница – И испукале силиконите (ФОТО)

Пејачката доживеа пекол откако и пукна имплан на едната дојка, а веќе ги откажа и сите закажани настапи.

Теа еден ден после промоцијата почуствувала силна болка на градите и веднаш му се јавила на докторот, пошто веднаш ја повика на контрола во болница. Откако и беше направен преглед, на пејачката и беше соопштено дека и пукнал еден имплант.

Таа се обидела ова да го сокрие од медиумите и да не ја загрижи нејзината мајка, но се излезе во јавноста. За среќа операцијата поминала добро, а таа треба да мирува цели две недели.

Коронавирус