петок, 29. јули 2022. Вести денес: 130
home Познати

Тело ремек-дело: Поранешната љубов на Жељко Јоксимовиќ со фотографии од одмор го “запали“ Инстаграм

Тело ремек-дело: Поранешната љубов на Жељко Јоксимовиќ со фотографии од одмор го “запали“ Инстаграм

Српската водителка Адријана Чортан, која со години беше заљубена во пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, ужива на одмор со свршеникот Немања, а двојката како дестинација за одмор го избра Родос.

We’ll be back! Do tada.. Jamas! #rhodes #island #greece #summer2018

A post shared by Adriana Cortan (@adrianacortan) on

Адријана не пропушти да објави неколку фотографии од летувањето, како и такви во костим за капење.

#discovery #greece #rhodes #symiisland

A post shared by Adriana Cortan (@adrianacortan) on

Покрај убавините на островот, сепак нејзината појава плени, пишува Вистина.мк.

So lazy today… #kalamibeach #summer2018 #doingnothing

A post shared by Adriana Cortan (@adrianacortan) on

Jasas… #beautifulbeach #kalamibeach #kalithea #rhodes

A post shared by Adriana Cortan (@adrianacortan) on

Коронавирус