среда, 21. април 2021. Вести денес: 161
home Познати

Тело ремек-дело: Ана Севиќ се соблече во бикини и ги остави сите со отворена уста (ФОТО)

Тело ремек-дело: Ана Севиќ се соблече во бикини и ги остави сите со отворена уста (ФОТО)

Српската пејачка Ана Севиќ на социјалните мрежи се пофали дека отпатува во топлите краишта, па откри и со кого.

Пејачката на одмор отпатува со ќерката Лорена, која ја доби во бракот со Дарко Лазиќ.

Таа веднаш сподели нивна заедничка фотографија на која уживаат во забавните паркови.

„Подготвени за нова авантура“, напиша Ана во опис на нивната фотографија.

Таа подоцна објави и фотографија во костим за капење, а фановите не престануваат да ѝ доделуваат комплименти за изгледот.

 

View this post on Instagram

 

??‍♂️

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

 

View this post on Instagram

 

☀️ Nikada dovoljno ☀️?

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) on

Коронавирус