петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Тело од милион долари: Ријана ги „запали“ социјалните мрежи, припадниците на посилниот пол во транс (ФОТО)

Тело од милион долари: Ријана ги „запали“ социјалните мрежи, припадниците на посилниот пол во транс (ФОТО)

Американската пејачка Ријана (33) уште еднаш покажа со што се располага.

Имено пејачката позираше во цветно бикини за најнова колекција “Savage X Fenty”, притоа во преден план истакнувајќи ги бујните гради, рамниот стомак и воопшто нејзината совршена фигура, со која покаажа дека е во одлична форма.

Атрактивната пејачка со своето бомбастично тело ги „запали“ социјалните мрежи, а од фотографијата може да се забележи и дека го исфрлила и вишокот на килограми кој што го добила за време на изолацијата.

-“Savage X Fenty” колекцијата е лансирана, најави Ријана, иако колекцијата речиси е полн погодок, очигледно е дека за собраните 5 милиони лајкови на објавата на пејачката заслужено е и нејзиното совршено тело.

Инаку, на социјалната мрежа на Инстаграм, Ријана ја следат 92,3 милиони лица, а таа не престанува да ги изненадува како со жешки фотографии, така и со видео снимки во ко костими за капење и во долен веш.

Коронавирус