четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home Познати

Тело од кое на жените им се “врти во глава“: Милан Калиниќ направи сексапилен маж од себеси (ФОТО+ВИДЕО)

Тело од кое на жените им се “врти во глава“: Милан Калиниќ направи сексапилен маж од себеси (ФОТО+ВИДЕО)

Актерот Милан Калиниќ е познат по својот голем талент за глума.

Тој е водител на „Пинкови ѕвезди“ и ги освојува фановите со својата смисла за хумор.

Жените секогаш го сметале за привлечен, но по овие фотографии тој ќе го добие и епитетот сексапилен.

Otprilike(da se dorade detalji neki)

A post shared by kalinic.milan@yahoo.com (@kalinic.milan72) on

Имено, Калиниќ минативе години напорно работи за да го доведе своето тело до совршенство.

 

Дали успеал во тоа-проценете сами:

Sto teze u miru,lakse u “ratu”

A post shared by kalinic.milan@yahoo.com (@kalinic.milan72) on

Kažite laku noć lošem momku,VEĆ JEDNOM

A post shared by kalinic.milan@yahoo.com (@kalinic.milan72) on

Spavaš li mirno Kralju instagrama

A post shared by kalinic.milan@yahoo.com (@kalinic.milan72) on

Најнови вести