сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 74
home Познати

Тело како ремек-дело: Софија позира во мини бикини, мажите останаа без здив

Тело како ремек-дело: Софија позира во мини бикини, мажите останаа без здив

Софија Милошевиќ пред девет месеци го роди синот Алексеј, а сега атрактивната манекенка покажа како изгледа и ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.

Таа објави “жешка“ фотографија во бикини.

Имено, Софија позираше во костим за капење со леопард дезен, а необичниот горен дел привлече големо внимание. Две ленти врзани околу нејзиниот врат ги покриваа градите на Софија, а нејзините обожаватели ја “нападнаа“ со комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SOFIA (@sofijamilo)

Коронавирус