понеделник, 3. август 2020. Вести денес: 90
home Познати

Телевизиските гледачи не можат да си поверуваат: Јована откри голема тајна на нејзиното лице кoja ја криела со години (ФОТО)

Телевизиските гледачи не можат да си поверуваат: Јована откри голема тајна на нејзиното лице кoja ја криела со години (ФОТО)

Српската водителка Јована Јоксимовиќ која е една од омилените ТВ лица во Србија секојдневно ги расположува гледачите пред малите екрани.

Таа често знае да се насмее и на своја сметка, а истото го направи и денеска.

Имено таа на социјалните мрежи сподели фотографија со филтер на кои има пеги, а со тоа откри и голема тајна на сите.

Таа призна дека има пеги на себе кои не се гледаат поради секојдневната шминка.

-Вака изгледаат моите пеги кога немам шминка, напиша Јована.

Коронавирус